| elenushaha a întrebat:

Hei, cine a vazut filmul Jessabelle imi poate spune si mie care e treaba cu Jessabelle? Cine e blonda si cine e negresa? Va rog mult..

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E un film cu cateva faze care te sperie si doar atat, nu e original, inceputul seamana extrem de mult cu un film de prin 2010 sau 2012, nu mai stiu cum se numeste...

| IuseinLavinia a răspuns:

Normal. Jessabelle este negreasa pentru ca fata blonda este infiata de acel om din cauza ca nevasta acestuia l-a inselat si a iesit neagra. Iar din cauza asta el de rusinea satului a luAt-o pe cea blonda si totula iinceput de cand a intrAt in casa veche A mamei.