| marylaza13 a întrebat:

Hei, cine imi spune si mie niste filme 'found footage'? Gen REC, Grave Encounters, Atrocious, as prefera ceva gen sa fie cu o emisiune ca si Grave Encounters, ceva de genul, DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Death Tunnel (2005),asemănător cu Grave Encounters, altele:Greystone Park (2012), Quarantine (seria/2008/2011/26 Ian. 2015), Cloverfield (2008),Paranormal Activity (seria), The Bay (2012),Evidence (2013),Devil's Due (2014),V/H/S: Viral (2014)

| marylaza13 explică (pentru faramatania):

Daca imi dai un link de unde sa vad death tunnel iti dau funda, te rog sad

| faramatania a răspuns (pentru marylaza13):

Dacă-ți dau un link cu filmul respectiv ți se va șterge și întrebarea, eu cred că-i mai în avantaj așa. Oricum nu-i o filozofie să cauți și vei găsi sigur.