| anonim_4396 a întrebat:

Hei
E frumos serialul The Lying Game?
As vrea sa imi ziceti si mie despre ce e ( un mic rezumat ..asa in mare ) si daca se merita sa ma uit la el.
Funda

1 răspuns:
| mara11654 a răspuns:

Serialul spune povestea Emmei, o tanara ce a crescut intr-o casa de copii, si care munceste non-stop, fara a avea nici macar o pauza. Afla ca are o sora geamana ce arata exact la fel ca ea, pe nume Sutton, si care spre deosebire de ea, a fost adoptata de o familie bogata si pare a duce o viata ideala. Sutton o convinge pe Emma sa ii tina locul cateva zile, in timp ce ea porneste in cautarea mamei lor adevarate. Initial, Emma accepta incantata sa faca acest lucru pentru sora ei, insa in curand ea afla ca Sutton a disparut si ar putea avea probleme mari. Acum ramasa singura, nu stie ce sa faca, si mai ales daca trebuie sa isi dezvaluie adevarata identitate in fata parintilor adoptivi ai surorii sale pentru a putea afla unde a disparut aceasta si de ce au fost despartite la nastere.

E interesant...n-am uitat si eu la cateva episoade.Incearca-l!

Bafta!:*