| Si_Atat_George_1990 a întrebat:

Hei imi poate recomanda cineva (oricine) un serial care sa contina : Vampiri, Varcolaci (licantropi), Actiune si drama.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale/Vampiri,vârcolaci:TVD,The Originals, Teen Wolf, Hemlock Grove, Bitten (2013),True Blood, Lost Girl, The Strain, From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents), Being Human, Dracula (2013)
Acține/Drama:Banshee,The Red Road, The Flash, Arrow, Daredevil, Outlander (2014),Orphan Black,Rectify, Better Call Saul, Scorpion, Finding Carter, Power, True Detective

2 răspunsuri:
| anaaandr17 a răspuns:

Teen Wolf.

| lolipas a răspuns:

Filmul twilight 1, 2, 3, 4, 5 sunt si vampiri si varcolaci