| inooblack a întrebat:

Hei, imi puteti zice niste seriale gen: Lost, Haven, Friends, Csi.
Fara Prettyn Little Liars, Gossip Girl si din astea.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Heroes
Alias
30 Rock
Prison Break
Dexter
Spartacus
Glee
Chuck
Human Target

5 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Daca ti-a placut Friends eu iti recomand One tree hill ^_^ ori The O.C

| inooblack explică (pentru Huehuehuehuehue):

One tree Hill este de comedie?

| Huehuehuehuehue a răspuns (pentru inooblack):

Nu,e drama, poate are si putina comedie uneori, viata de adolescent, mie mi-a placut foarte multbatting eyelashes

| HaKa93 a răspuns:

Iti spun 3 serialw pe care nu o sa le regreti ca le-ai vazut.
clasicul Spartacus-istoric
Lie to me- pers. princ. e prea tare pentru ca el citeste limbajul corpului, al semnelor si microexpresiilor iar din asta el isi da seama cand o persoana minte
Suits- care e un serial cu avocati la fel de interesant ca Lie To ME

| Kore22 a răspuns:

Lie to me, How I met your mother

Întrebări recente