| patii122 a întrebat:

Hei. Imi spuneti seriale ceva gen : The vampire diaries, Teen wolf, sau The nine lives of Chloe King? ( the 9 lives of Chloe King a fost super, adica si S.F. si cum era Alek cu Chloe, era minunat, vreau tot ceva de genul si sa aiba multe sezoane. ) Nu imi place True Blood, Game of thrones, Blood ties, Wolf Lake, Pretty little liares, nu sunt ca celelalte. Va rog mult.

3 răspunsuri:
| Florixandra a răspuns:

The originals e despre familia originara din tvd, the Walking Dead e cu zombi happy

| Laura20133 a răspuns:

Once upon a time

| Borș_Eugenia_2000 a răspuns:

Îți pot sugera să vizionezi "Supernatural" are 10 sezoane, al 11lea apare în octombrie. Dacă îți plac și crimele, detectivurile, poți să vizionezi "The Mentalist" și "Bones"