| Vichtory a întrebat:

Hei, la ce film sa ma uit? Dati-mi o denumire si buna, funda. Vreau doar unul.

Răspuns Câştigător
| AdrianoVV a răspuns:

In Time...Ie foarte tare filmul merita vazut

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

The shawshank redemption

| Alexashadow a răspuns:

The Mask(1994) comedie sau Blind Dating(2006) romantic. Vizionare placuta!

| WeaponGirl a răspuns:

Puss in boots laughing

| Expertul a răspuns:

Comedie animatie(razi de o sa te doara burta): The Simpson http://www.cinemagia.ro/filme/the-simpsons-movie-simpsonii-filmul-15188/
Actiune: Blood Out (actiune, femei, contrabanda) tot ce trebuie 8.5/10

| AIexandra a răspuns:

Triple dog

| BodyFleci a răspuns:

Marea mahmureala laughing Sau Friday 13... Frumos film happy

| RainbowNeos a răspuns:

Urmeaza sugestia lui narcis, chiar daca e din 94', e bun filmu, e si notat cu 9, 2 daca nu ma insel, de IMDBhappy

| LupuMaria a răspuns:

City Hunter nu e film dar e serial si poti sa te uiti pe vplay