| Mandy693 a întrebat:

Vreau si eu o denumire de film foare sccary. Vreau sa va spun ca am vazut the grudge si nu mam speriat deloc.

4 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Valentina, eu as opta pentru filmul Dead End(2003). Nu e neaparat foarte horror, dar mie mi se pare destul de ciudat.

| rutanklan a răspuns:

Pai uita te noaptea la ele, nu in amiaza mare. Incearca the blair witch prject

| Mandy693 explică (pentru rutanklan):

Pai seara si degeaba pentru ca nu ma sperii deloc nici nu clipesc

| MadnessPhanta a răspuns:

Incearca Grave Encounteers, sau Vineri 13 big grin, bafta si vizionare placuta! :X