| Mistery14 a întrebat:

Hei. Mă plictisesc îngrozitor și aș vrea să mă uit la un film sau să încep un nou serial. Aveți ceva recomandări?

Răspuns Câştigător
| VictorFenrir a răspuns:

The Gladiator
Braveheart
The Revenant
I see the devil
Old Boy
Juice
Viking Legacy
Hammer of the gods
Apocalypto
Bronson
Etc etc etc
Si un serial super este Vikingii

| Adry05 a răspuns (pentru VictorFenrir):

I-ai dat filme destul de grele avand in vedere ca vrea un film `pentru ca se plictiseste`

| VictorFenrir a răspuns (pentru Adry05):

Filme "destul de grele"! Pai ce filme ai vrei sa ii dau daca se plactiseste? Astea nu sunt bune sau ce?

| VictorFenrir a răspuns (pentru VictorFenrir):

Plictiseste*

| Adry05 a răspuns (pentru VictorFenrir):

N-am zis ca nu-s bune, dar nu sunt filme sa le vezi oricand.

| Mistery14 explică (pentru VictorFenrir):

Mersi mult. Sună super bine.

| VictorFenrir a răspuns (pentru Mistery14):

Să crești mare laughing

18 răspunsuri:
| Mistery14 explică (pentru Adry05):

Mersi pentru link.

| Adry05 a răspuns (pentru Mistery14):

N-ai pentru, e lista personala deci sunt recomandarile mele. happy

| Sn4k3 a răspuns:

Game of Thrones
The Walking Dead

| FaraNumePls a răspuns:

Încearcă serialul Umbre. Sauuuu poți să te uiți la The hanger games. Pace smug

| Mistery14 explică (pentru FaraNumePls):

Mersi mult pentru recomandări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Judge 2014

| DoarAlin a răspuns:

De ce nu joci jocuri? Te scapa imediat de plictiseala. =)

| Mistery14 explică (pentru DoarAlin):

Nu am găsit nimic ceva mai ok... Ai ceva recomandări? Btw, nu-mi place să mă joc atât de mult încât să dau bani pe jocuri, deci dacă se poate, ar fi super să fie gratis.

| justme2226 a răspuns:

Sunt seriale:
1. Beyond(are un sezon, dar e super... următorul sez va începe pe 18 ianuarie)
1. The tomorrow people (are un singur sezon...din păcate a fost anulat sezonul 2)

| Elevenn1111 a răspuns:

Serial la care neaparat trebuie sa te uiți este Stranger Things si are 2 sezoane ( 3 apare anul acesta) si nu iti va lua mult sa te uiți

| Brinzaniuc_Elena_1981 a răspuns:

Iti recomand serialul,, Aventurile lui Harry Potter''. Este Interesant si lung sau serialul,, Bafta Charlie''!