| GanderMan a întrebat:

Hei,ma uit de curand la TVD(The Vampire Diaries) si am ajuns la sezonul 3(primul episod) si mi se pare cam urat inceputul de sezon,adica primul episod ca doar asta am apucat sa-l vad, dar vreau sa stiu in ce sezon si episod revine Stefan Salvatore langa Elena Gilbert happy? Sau asta se intampla in sezonul 6 care tocmai o sa apara pe 2 octombrie 2014?

1 răspuns:
| MissBlackPearls a răspuns:

Stefan si Elena vor fi doar prieteni dupa spusele lui Julie Plec.Nu vor mai fi impreuna.