| Siminadaniela a întrebat:

Hei! Oare ma puteti ajuta cu numele unui film?! Gen: Actiune
Lam vazut in urma cu 6-7 ani si chiar nu pot sa imi aduc aminte numele personajelor! De unde sa incep,nici nu stiu! Este vorba despre un copil chinez (specific ca doar actorul principal era chinez,nu si filmul) parintii lui au fost ucisi intr-un magazin chiar in fata lui.iar dupa ce i-au ucis au dat foc magazinului lasandul pe cel mic acolo! Imediat dupa plecarea lor un barbat (negru, mai in varsta) intra in magazin si il salveaza! La luat acasa iar dupa un timp il invata sa lupte alaturi de inca un baiat pe care el il crestea, acesta era un pic mai mare si mereu il ajuta pe baiat cand avea probleme.tin minte ca dupa ce baiatul mai crescuse barbatul care il salvase la impuscat spunandu-i ca trebuie sa se obisnuiasca cu durerea! Nu dupa mult timp celalalt baiat plecase pentru ca barbatul era prea dur cu ei.(daca tin eu minte bine pe baiat in chema Miles) acesta deveni bodyguard-ul unei cantarete..si desi trimitea in fiecare saptamana scrisori 'acasa' barbatul care ii crescu nu i le arata baiatului (chinezul nostru) nu stiu cum dupa ceva timp baiatul era pus sa o ucisa pe acea artista, fara sa stie ca prietenul lui cel mai bun este bodyguard-ul ei.dar cand ajunse acolo cei doi se luara la bataie (baiatul avand o masca pe fata) dupa ce reuseste sa eu dea jos cei doi se recunoscu si se imbratisara! Acum amandoi vroiau sa o protejeze pe artista pentru ca la concertul ei erau mai multi care vroiau sa o ucida! Din pacate in cele din urma bodyguard-ul este ucis iar rolul nostru principal se razbuna (ajungand mai apoi sa se indragosteasca de cantareata)

2 răspunsuri:
| Siminadaniela explică:

Deci? Stie careva?

| Siminadaniela explică:

Deci,stie careva?