| Coral7 a întrebat:

Hei pentru toti fanii NARUTO as vrea sa imi spuneti daca o sa apara si naruto akkippuden? si sa-mi ziceti parerile voastre despre acest anime. multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Imi pare rau se te dezamagesc.dar naruto akkippuden nu exista.nici naruto shippuden[manga] nu s-a terminatstraight facedaca ar fi fost inca o serie naruto.ne-ar fi spus creatorul.nu crezi? eu sper sa mai fie o serie din naruto.dar nu stiu ce sa zic, pana nu stim sigur...big grinwinking

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie daca va aparea. Momentan sunt doar niste zvonuri. Imi place pentru ca este vorba despre un baiat care la inceput a fost urat de toata lumea, dar avea un vis, un singur vis, si anume sa devina hokage si sa il respecte lumea. Pentru ca este un prieten adevarat care nu isi dezamageste prietenii si chiar vrea sa ii indrume pe calea ce buna chiar daca acestia nu il asculta si se indeparteaza de el. Ar fi frumos sa existe mai multi oameni asemeni lui si in viata reala!