| MaeRiAh a întrebat:

Hei pls un anime dati-mi si mie gen seikon no qwaser plssss.ca am vaz ultimul ep dde cfurand si nu am la ce sa ma uit asa interesant ca acel aniem da nu imi veniti pls cu naruto death note one piece si etc.pe care le stie toata lumea... fundita

1 răspuns:
| aaluuy4 a răspuns:

Freezing : actiune, romance, SF

to love ru : Comedie, Ecchi, Romance, Sci-Fi

ikkitousen : Ecchi, arte martiale

b gata h kei [l-am vazut, e chiar dragut] : Comedie, Ecchi, Romance

yosuga no sora : Drama, Ecchi, Romance

highschool of the dead [anime din 2011] : Actiune, Drama, Ecchi, Horror, Romance

sora no otoshimono : Comedy, Ecchi, Sci-Fi

Sper ca ti-am fost de folos. Cauta pe youtube trailer pentru fiecare si alege ceea ce iti place.