| AnaMariaNovany a întrebat:

Hei! Puteți sa mi spuneti si mie câteva filme sau seriale, de fapt amandoua dacă se poate cu adolescenti &co. Comedii, povesti de dragoste?

Răspuns Câştigător
| biancatwt7 a răspuns:

Buna!
comedii cu adolescenti: plezneste-o e frantuzoaica(mi-a placut mult)
majoretele, american pie(toate partile), fete rele...
povesti de dragoste: the last song, a walk to remember, the notebook.Referitor la seriale cu adolescenti iti pot spune de: the vampire diaries, teen wolf, gossip girl.
bafta. sper sa gasesti ceva ce iti place:*

6 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Seriale:pretty little liars si the vampire diarias(sunt cele mai tari seriale le adorlove struck)
filme:mean girls, american pie si Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal:*:*

| AnaMariaNovany explică (pentru xlollypop):

La exact ce ai scris tu ma uit si eu...iar pll si vd sunt absolut superbe, d abia astept sezonul 4 din vd si ep 5 din pll :* merci oricum

| xlollypop a răspuns (pentru AnaMariaNovany):

Cu placere:*nici eu nu mai am rabdare pana apare sezonul 4:Xoricum ma bucur k te am ajutat:*:*

| DariaAlina a răspuns:

Seriale:The O.C - e un serial frumos, Friday night lights - este genial.
Eu m-am plictisit de Gossip Girl.
Acum mă uit la Hart of Dixie, care-i destul de ok, Modern Family ( foarte tare! ), The Middle (o comedie cu adolescenți și nu numai), Raising Hope (comedie), mai știu de Switched at Birth și de Gilmore Girls...
Acum filme: The Help, My sister's keeper, Finding Neverland. Sper să-ți placă!

| princess01 a răspuns:

Seriale: The Lying Game, Pretty Little Liars, Glee, The Secret Life of the American Teenager..sunt super tari si sunt cu adolescenti, sper sa-ti placa; cat despre filme pot spune:The Last Song, cel mai frumos film ever... sper ca te-am ajutat

| girlcami10 a răspuns:

Eu una ma uit si la comedii si la groaza....acum o sa iti dau asa si asa:
The secret cicle
The Vampire Diaries
The Hellcats
The Gossip Girl
The pretty little liars
Anatomia lui Grey
Toate acestea sunt cu adolescenti... sper sa iti placa: Pup
Funda?