| didiii901 a întrebat:

Hei stiti un serial bun ca pretty little liars?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ravenswood (anulat), Gossip Girl, The O.C., The Carrie Diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Passions
In lumea banilor, a puterii şi a controlului, înstărita familie Crane conduce oraşul Harmony din conacul de pe Raven Hill. Dincolo de bani, însă, se ascund multe minciuni şi secrete. Aproape tot ce se întâmplă în sânul familiei afectează într-un fel sau altul multe alte familii din oraş, cum sunt familiile Bennet, Russell şi Lopez-Fitzgerald...

| PerfectLife a răspuns:

Revenge.

| RoGaming a răspuns:

Gossip Girl

| Didm a răspuns:

Gossip Girl, The vampire diaries