| KittyBeyb14 a întrebat:

Hei, TPU. Acum ceva timp am vazut un film pe disney channel. Era cu patinaj. Stiu ca fata in timpul unui concurs parca a cazut si a avut nevoie de ingrijiri medicale, iar dupa asta ea si-a luat o vacanta. Stiu ca la un moment dat apare un tip care urmeaza sa fie partenerul ei. Cei 2 nu se intelegeau deloc bine, asa ca parintii ei sau antrenoarea (nu sunt sigura) ii leaga pe amandoi cu catusele, unul de altul. STITI CUM SE NUMESTE FILMUL?!
Mersi! :*

2 răspunsuri:
| deadea01 a răspuns:

The cutting edge, stiu sigur.

| Sebi_Foalis_1980 a răspuns:

Cred ca e patinatoarea sau e go figure sau mai multe cauta pe google asa fac si eu cand vreau sa vad un film disney sau cauta pe youtube scrie trailere disney