| andra4u a întrebat:

A fost acum aproximativ o saptamana un film pe disney channel cu o fata care se impartea intre hockei si patinaj. Stiti cumva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Elenna_4537 a răspuns:

Go Figure.

3 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Daaa`! e filmul meu preff:X:X:X
SE numesete Go figure :> si daca vrei iti dau si situ unde sal vezii in romanaa da trg sa imi dai funda :X:X:X http://www.peteava.ro/id-471039-go-figure-1-2 da vezii ca incepe cu partea a 2a si in dreapta st mai multe filme si gasesti acolo partea 1-2 :D Funda?

| DozeCuVisse a răspuns:

LOl EU ti-am dat si sit unde sal vezii oh go on si ti-am zis si cum se num inainteaa lu UNKNOWN straight face ce oamenii oh go on

| Sarj a răspuns:

Ice Angel. poate fi si asta!