| popandreea98 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... deci, erau mai demult [2004-2006] niste desene cu niste porci [pe fox kids sau jetix]). nu stiti cum se numesc? funda.

Răspuns Câştigător
| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Pe fox kids am gasit. Se numea ''Oraselul purceilor''.Am gasit doar in engleza :)).
Uite aici un link cu unul din episoade.Gasesti acolo mai multe.Sorry ca -s numa in engleza. :) http://www.youtube.com/watch?v=7SE8tysbUeE&list=PLCB71EBC047FD1C28&index=2

3 răspunsuri:
| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Jakers! Las Aventuras de Piggley Winks