| HeiTu a întrebat:

Am o problema. nu pot vedea niciun film sau serial pe net bine.
Se incarca putin si dupa nu mai merge, trebuie sa stau din 2 in 2 minute sa dau clik pe linia aia ca sa se incarce, nu stiu cum sa explix ( nici nu cred ca e vreo explicatie) ma rog sa zicem ca se incarca greu si uneori chiar nu merge deloc ( ori nu se incarca, ori imi da o eroare zicand ca nu e incarcat videoclipul pe acel site)
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cauta filmele, descarca-le in calculator si gata.

| HeiTu explică (pentru taken):

Pai eu nu pot sa ma uit nici la videoclipuri pe pc, da'pai filme. plus ca eu vreau sa ma uit la un serial sad

| taken a răspuns (pentru HeiTu):

Nu poti sa vezi online din cauza vitezei la Net, dar daca le descarci in calculator vor merge. Poate ai o placa video foarte slaba, dar chiar si asa daca filmele nu sunt HD trebuie sa mearga.

| HeiTu explică (pentru taken):

Inainte mergea perfect..acum merge ca dracu'.

| EmanuelAlberto16 a răspuns:

Verifica conexiunea ta de net, poate e prea slaba.
Poate ai virusi in pc, scaneaza cu un antivirus sau dai un reformat.