| dulcica480 a întrebat:

Hei TPU,am vazut odata un film despre o fetita care gaseste o maimuta, dar era hoata. fura de peste tot...si daca imi mai amintesc parca la sfarsit maimutica isi gaseste proprietarul adevarat.As vrea daca stiti sa imi spuneti cum se numeste filmul.Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| TheLegend1997 a răspuns:

Monkey Trouble (1994)
cred ca asta e.
http://www.cinemarx.ro/filme/Monkey-Trouble-Un-prieten-deosebit-16389.html

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit titlul. Da, filmul e fenomenal, merita vazut.

| Joker11 a răspuns:

Monkey Trouble. E misto.

| jessicarock02 a răspuns:

Am vazut si eu odata acest film. A fost pe Antena 1 de Craciun in anul 2012.Niste mafioti foloseau aceasta maimutica pentru a fura diverse lucruri si chiar bani.Intr-o zi o fetita a gasit maimutica si a tinut-o ascunsa deoarece parintii n-o doreau.La sfarsit, mafiotii au gasit maimuta si au vrut sa o ia inapoi, insa politia a venit si i-a arestat, iar fetita a devenit stapana ei. Este intr-adevar o comedie foarte frumoasa.Acest film se numeste UN PRIETEN DEOSEBIT. FUNDA? happy