| ѕтαяχωαяѕ a întrebat:

acum cativa ani am vazut un film dar nu stiu cum se numeste si as vrea sa il mai revad,, era ceva gen fantezie cu o fetita care statea intr-un fel de casa in care erau mai multe fete, gen scoala. ea era orfana, directoarea scolii era cam rea, altceva nu imi ma amintesc.
Daca stiti un film asemanator va rog sa-mi spuneti, nu conteaza daca nu este chiar acesta.mersi love struck

2 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah) stiu si eu filmu, da nu tin minte denumirea. cauta in arhiva siteului acasatv.ro, poate gasesti ceva- acasatv.ro/arhiva/a

| atomikGiRl a răspuns:

Stiu ca pe fata o chema Melissa.dar nu stiu daca si filmul se numea tot asa.