| Tnik2004 a întrebat:

Bună TPU,vreau să vă spun că sunt în cautare de un film western de foarte mult timp,nu mai stiu cum se numeste dar as vrea sa il gasesc,era vorba despre niste copii care jucau in film si erau cawboys,si fetele erau îmbracate asa vintage,ii un film vechi,tin minte ca acei baieti,intr-o secventa,s-au batut si asa mai departe,si nu-l mai gasesc,eram mica cand l-am vazut si am uitat cum se numeste,mentionez ca baiatul care joaca in rolul principal pot sa spun ca seamana cu Pistruiatul laughing,deci va rog daca stiti filmul dau funda, va multumesc mult!❤️

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă l-ai vizionat la TV, zi-mi postul TV si anul. Și s-ar putea să te ajut.

| Tnik2004 explică:

Țin minte ca era rusesc!

| Tnik2004 explică (pentru Tnik2004):

Daaa,nu sti cum se numea?