| Picipuu a întrebat:

happy Ce filme/seriale (horror sau comedie) va plac cel mai mult?batting eyelashes

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai sa incepem cu serialele :
horror :
Nu prea sunt fan...dar imi place mult the walking dead
si comedii :
Friends
Two and a half men
Dr.house * are umor uneori *
How i meet your mother
The big bang theory
si altele dar nu imi vin in minte acum.
iar ca filme :
horror :
din nou.nu prea sunt fan dar mi-a placut :
the orphanage
si ca si comedii :
toate filmele cu jim carrey * e genial omu *
american pie
scary movie
filemele cu leslie nielsen
animatii de la pixar : Tangled,cars, how to train your dragon, up.etc
piratii din caraibe
sunt multe aici

| dedede003 a răspuns:

Seriale: comedie Chuck, iar horror The Walking Dead.ambele imi plac enorm.iar filme sunt mai multe care imi plac, de exemplu Resident Evil sau Underworld (ambele horror)

| an0nymus a răspuns:

Friends,vampire diaries,oz,prison break, familia bundy, supernatural

| unconnected a răspuns:

Iti recomand filmele de groazatonguearanormal Activity 1, 2, 3.The Unborn, Destinatie Finala 1-5, Saw1-7,The Ward(acesta mi-a placut foarte muultlaughing
La comedie ti-as recomanda American Pye 1-7 (parca daca mai tin bine minte)Zohan.si multe altele:d
Vizionare placutahappy

| ßiααα a răspuns:

The Vampire Diaries`!love struck

| Picipuu explică (pentru ßiααα):

Ma uit deja le el oh go on...insa nu e asa horror...mai mult actiune si fantasywinking