| buburuza2 a întrebat:

:* Ce se va intampla in sezonul 3 al serialului Pretty Little Liars?

Răspuns Câştigător
| asdfghjk872 a răspuns:

Hei, ma bucur ca am intalnit aceasta intrebare aici pe TPU, si eu ma uit la Pretty Little Liars si nu am pierdut nici un episod. Parerea mea este ca Mona era doar un fel de complice al lui A, iar adevaratul A inca va mai face probleme si in sezonul 3 si desigur va mai fi vorba despre fete si viata lor sentimentala mai ales despre Spencer care s-a impacat cu Toby. :Xhee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria Filme & Seriale.