| Cosminaa a întrebat:

Hei,TPU.Cred ca stiti filmul "The hunger games" ( Jocurile Foamei). Trebuie sa recunosc,este in film genial.Dar, am vazut în descrierea lui ca este SF.Ce e SF acolo?

Fundaaa (: (: (: (:

Răspuns Câştigător
| Morrígu a răspuns:

Faptul ca, cei care întrețin Jocurile Foamei pot controla de afară ce se întâmplă in... Sa-i spunem "arenă".
In jurul lor este un fel de zid electric, daca îți amintești la sfârșit când trage cu arcul se formează o ploaie de energii. Sunt mai multe aspecte.

0 răspunsuri:
Întrebări recente