| andree1705 a întrebat:

Hei, TPU! Dati-mi un film horror, preferabil cu adolescenti.

14 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Scream 4

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cauta The Lovely Bones. e mai frumos decat un film care sa iti distruga mintea si sa visezi urat nopti la rand

| BountyLoverXD a răspuns:

Jurnalul terorii, sau i se mai zice Cernobil Diaries, despre niste adolescenti care vor sa viziteze Pripyat, un oras de langa Cernobil, un oras parasit datorita exploziei si radiatiilor puternice, si se duc sa viziteze Pripyat, si acolo cand masina se strica si nu mai pot iesi din oras sunt tot mai multe intamplari groaznice, pentru ca nu sunt tocmai singuri in oras. Eu am vazut filmu, ii cu 15 ani, si chiar ii de groaza, o noapte intreaga nu am putut dormi big grin

| faramatania a răspuns:

The Darkest Hour

| Affda a răspuns:

Uite un film aceeptabil happy
The Groude happy! Eu mai aveam unpic si face pe mine laughing! Mult Sucees, p.s iatii floariicele, si daca il vezii noaptea maii iatii pe cine cu tine! BAFTA!

| RalucaPuca a răspuns (pentru Affda):

The Grudge!**

| adyrs8 a răspuns:

Frozen 2010

| BebelusSa a răspuns:

Hei! vezi trailerul la Jenifer´s Body.

| BebelusSa a răspuns:

De cand pariu cu viata este horror? lol laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BebelusSa a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Pai vrea horror big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BebelusSa a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Pai E horror!

Răspuns utilizator avertizat