| Anutzu14 a întrebat:

Duminica imi serbez ziua cu cateva colege si am hotarat sa ne uitam la un film horror... vreo sugestie? ceva cu zombii, cu vampiribatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

"28 days later" si "28 weeks later" ambele sunt cu zombi.

| pwp a răspuns:

The shuter island
the messenger
the grudge

| metallica666 a răspuns:

Iti sugerez filmul meu preferat cu zombie: ''28weeks later''. multi o sa zica ca-i vechi sau ceva de genu, da mie-mi place
apropo, felicitari!

| DroopyDroop a răspuns:

Poltergeist 3 nave-ti cum sa va uitati cel ma ide groaza doamne fereste-ne!

| DroopyDroop a răspuns:

Poltergeist 3 e cu satan... aveti grija cum va uitati e foarte grav e horror + 17 ani sau uitati-va la resident evil 1 2 3 4 disparitie etc sau the grudge 2 e foarte scaryyy toate care le-am zis sunt scary mai ales Poltergeist3

| oxana_1995 a răspuns:

Pot sa iti fac un top al filmelor vizionate de mine unele nu sunt cu zombii dar merita vazute:
1. Exorcistul
2. Exorcizarea lui Emily Rose
3.The ring 1, 2, 3
4.The grudge
5.Bloddy Marry
6.Camera 1408
7.The mirrors
8.The eyes
9.Shutter
10.Drag me to hell
11.Paranormal Activity
Sper sa va ajute... distractie placuta si PS:puneti un semn in usa ca va uitati la filme de groaza