| fkw a întrebat:

Buna deci o sa imi tin ziua duminica acasa si as dori sa imi spuneti cateva jocuri suntem 14 si implinesc 14 ani sa nu fie jocul monopoli si as vrea inca ceva nu imi spuneti la ce filme sa ne uitam ceva horror orice film o sa il imprumut de la biblioteca help

1 răspuns:
| gennosuke99 a răspuns:

Incearca underworld... daca vrei iti dau linkurile de download... filmul e super tare cu 4 parti super smechere. daca vrei incearca si paranormal activity 2 sau the tunnel funda plzzz. si pentru jocuri nu stiu.