| FreakyPotato a întrebat:

Hei TPU? E cineva fan Hunger Games (Jocurile Foamei)? Si daca da, care e carcterul vostru preferat? Al meu e Cato ( Alexander Ludwig).

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ador HG! Cand am aflat ca Mockingjay apare de abia in septembrie, mai sa-mi scot ochi!laughing

Si personajul meu preferat ar fi ori Effie(nu stiu de ce, dar o ador!), ori Rue.

| AdryTheBest a răspuns:

Hm... Al meu ar putea fi Katniss sau Gale. Si da sunt un mare fan (am citit toate cartile, am vazut filmul...) Apropo, imi place si de Rue.