| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei TPU era un film care chiar nu mi amintesc cum se numeste țin minte doar cateva secvențe, era o femeie care era maritata cu un politist care o batea mereu intr-o seara ea la înjunghiat, a intrat la inchisoare si a iesit arestata la domiciliu iar in casa venise fantoma sotului ei si voia sa o omoare tin minte ca parca Mikey il chema,

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

100 Feet (Războiul familiei Watson, 2008)
http://www.cinemagia.ro/filme/100-feet-razboiul-familiei-watson-29920/

| mudokins78 a răspuns (pentru floresdemayo):

Hai că eşti bun!

| Alexandranikomanh15 explică (pentru floresdemayo):

Multumeeesc asta este filmul

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu mai şti nici un nume de actor? (Din film)

| R3sp3ctt a răspuns:

Cam putine detalii