| EAlice a întrebat:

Era un film, din 2008-2009 nu mai stiu. Ideea e ca am nevoie de ajutorul vostru sa il gasesc. Erau 2 lumi. Una reala si una intr-un vis, iar personajele principale aveau un, diamant sau ceva micut si negru pe care il purtau in vis pentru a diferentia realitatea de vis, si cand personsjul feminin murise in lumea reala, a ramas in lumea visului.Cam asta stiu...va rog, ajutati-ma sa il gasesc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Inception se numeste.Un lucru amuzant: multi cred ca inceputul filmului, cand personajul principal Cobb(jucat de Leonardo DiCaprio) se trezeste pe o plaja, ar fi de fapt continuarea Titanicului, cand Jack moare inecatlaughing Cum ar veni: moare in Titanic si se trezeste in Inception...

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Inception.

Vizionare placuta!

| Ionait a răspuns:

Inception se numeste filmul.

| CautNume a răspuns:

Inception

| UnCorpSanatos a răspuns:

Inception e sigur filmul de care vorbesti e foarte bun filmul desi nu e din 2008 sau 2009 cum spui tu e din 2010.

http://www.imdb.com/title/tt1375666/

| EAlice explică:

Va multumesc!

| fatarebela21 a răspuns:

Incearca Inception