| anonim_4396 a întrebat:

Deci erau inainte un fel de filme animate, nu au fost la tv, le aveam pe CD
Era vorba de niste copii, unul era negru, si o fata era extraterestru
Ei au facut un fel de echipa si aveau nave si chestii
Unul din personajele principale purta un hanorac rosu, si cand faceau acele misiuni aveau un fel de costume
El era intr-unul rosu si baiatul ala negru in unul albastru
Doar atat mai stiu

6 răspunsuri:
| Daughter a răspuns:

Invader zim?
Marvin the Martian?

| anonim_4396 explică (pentru Daughter):

Nu, nici unul de acolo

| Daughter a răspuns (pentru anonim_4396):

Vino cu mai multe detalii. Acum cati ani ai vazut desenul? De unde erau cd-urile cumpărate... etc

| anonim_4396 explică (pentru Daughter):

Acum 5-6 ani
Deci fata aia era extraterestra, sunt mai multe parti si e o animatie 3d, nu una de genul Tom and Jerry, ci una gen Garfield
Fata aia purta o bluza verde
Baiatul un hanorac rosu
Si un alt baiat era negru
Ei aveau un fel de nave, si ajutau lumea, parca
Fata aia avea un fel de puteri, putea sa se faca elastica

| Daughter a răspuns (pentru anonim_4396):

Monster vs. Aliens?

| anonim_4396 explică (pentru Daughter):

Nu