| anonim_4396 a întrebat:

Era un film horror, la inceput atara un barbat intr-o masina care inerca sa puna un cd/caseta in aparat si l-a scapat jos apoi a franat brusc si a vazut un grup. Au intrat toti intr-o padure unde erau niste creaturi care ii vanau sa-i manance, la un moment dat ei s-au urcat in copaci apoi intr-o casa in copac si cresturile au dat foc, apoi una din fete a fost lovita cu un topor de creatura in asa fel incat ia taiat jumatate de cap..etc Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| pWd a răspuns:

Drum interzis 1 sau 2, nu mai stiu sigur. uitate la trailler si vezi big grin

| SAMM0603 a răspuns (pentru pWd):

Multumesc, este 1.

1 răspuns: