| Karina67 a întrebat:

Ma numesc Carina si sunt un mare fan al desenelor japoneze (anime). De curand am terminat de urmarit Inuyasha si Vampire Knight, dar mi-as dori sa vizionez un anime in care personajul negativ se indragosteste de cel pozitiv sau invers. Am vazut cateva filme de genul acesta si sunt curioasa. Imi puteti recomanda ceva? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Rocho a răspuns:

Pai ar fi Angel Beats in care protagonistul se indragosteste de "personajul negativ", care la sfarsit se dovedeste a nu fi un personaj negativ, dar este interesant.Ar mai fi Mirai Nikki sau Shugo Chara.
Daca iti place cele de dragoste ai putea viziona Lovely Complex, Nana, Paradise Kiss, Myself Yourself, Clannad, AnoHana sau Fruits Basket, sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
Întrebări recente