| NANANAHehh a întrebat:

Ma puteti ajuta? Daca cumva v-ati uitat la serialul,, Suflet vandut,,(Ana.Paula,Rogelio..etc)imi puteti spune cum s-a terminat? fundahappymersi:*

7 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Ana-Paula s-a casatorit cu Rogelio, fratele Anei a murit si Bruno a ajuns la inchisoare

| NANANAHehh explică (pentru Luminou):

A intrat bruno la incchisoare? jmeeeecher...da,, matusa,, ce a facut?

| Luminou a răspuns (pentru NANANAHehh):

Si ea tot la inchisoare laughing

| AncaVG a răspuns:

Cyntia la puscarie, Gustavo a murit impuscat de Bruno....in fine..Ana Paula si Rgelio s-au impacat, au facut nunta, si le-au ramas 2 copii de crescut : Margarito si Mary, deoarece Ana Paula ii promisese lui Gustaovo inainte sa moara ca o sa aiba grija de fiica lui.

| Analiaa a răspuns:

Cyntia la puscarie, Gustavo a murit impuscat de Bruno....in fine..Ana Paula si Rgelio s-au impacat, au facut nunta, si le-au ramas 2 copii de crescut : Margarito si Mary, deoarece Ana Paula ii promisese lui Gustaovo inainte sa moara ca o sa aiba grija de fiica lui.

| AncaVG a răspuns (pentru Analiaa):

Nu-i frumos sa dai copy si paste {-(