| VadPorci a întrebat:

Nu am mai vazut de mut un film bun horror..imi recomandati ceva.mi-a placut foarte mult seria saw,wrong turn, si the hills have eyes. ceva in genul acestora stiti?

7 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Pe langa seria foarte buna scrisa de KatherinneMilka as mai adauga THE HILLS RUN RED si paranormal activity

| Cezarul a răspuns:

Exorcism of Gail Bowers
Asta mi s-a parut cel mai infricosator de pana acum.

| KatherinneMilka a răspuns:

Silent hill
the nightmare on elm street
the eye
truth or die
silent house
rec
apartment 143
the awakening
mie personal mi-au placut mult happy sper sa iti placa si tie!

| maryadrana a răspuns:

Incearca "Dream house" si "Death of a ghost hunter"! Sunt bune dupa parerea mea!

| EverybodyLies1 a răspuns:

Final Destination
Halloween resurrection
Halloween 2
The exorcist

| Andrada2003 a răspuns:

Poltergeist (Film) si The Boy Who Cried Werewolf (Film) mi se par ca aceste 2 filme sunt cele mai frumoase vazute. Sper ca te-am ajutat. :* Vizionare placuta!