| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste filme interesante categoria Aventura sau Fantastic? Ceva gen : The Wolverine, Percy Jackson :The lightning thief,Jack the gigant slayer,Twilight, etc.
Daca se poate, si o mica descriere. Multumesc. Fundita happy!

7 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Fantastic? Uită-te la serile cu X-Men. Apare şi Wolverine şi alţi mutanţi.winking

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

The mortal instruments:city of bones, Pacific Rim.

| MagdaKathy a răspuns:

Un film foarte interesant este Sleppy holow. este bazat pe Legenda Calaretului fara Cap.

| Andrees a răspuns:

Poti sa te uiti la " Jocurile Foamei " ( exista si carti) care este un film si de aventuri si sf despre o fata pe nume Katniss care este aleasa sa se duca la " Jocurile foamei" impreuna cu 23 de copii cu varste cuprinse intre 12-18 ani. Acolo va trebui sa supravietuiasaca si sa ucida pentru a fi ultima ramasa in arena. Si in functie de preferinte, te poti uita si la filmele StarTrek, dar nu sunt sigura ca chiar o sa-ti placa. Ar mai fi si " Iron Man " sau " Razbunatori " o opitiune. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Andrees):

Am vazut Jocurile foamei ^-^. Altele mai stii? Si apropo, multumesc macar ca tu ai facut descriere big grin.

| Andradadiia a răspuns:

Teen wolf iti recomand ca serial

| ZeeT a răspuns:

Aici gasesti tot ce iti trebuie : http://www.la-film.biz/.
Sper ca te-am ajutat.