| HelenWalker a întrebat:

Va uitati la Suleyman magnificul sub domnia iubirii? Daca da as vrea sa imi raspundeti la o intrebare. Am vazut ca Ibrahim si Nigar vor fi impreuna si vor avea si copii. Cu Hatice ce se va intampla? Ce va face sultanul daca va afla?

Răspuns Câştigător
| FanPoP a răspuns:

Ibrahim va avea o fata cu Nigar, pe nume Kaderwinking, prima data afla Sultana Mama, care se duce imedia la Suleyman, numai ca exact atunci ea ramane muta, mai tarziu paralizeaza, si mai tarziu la vorbele spuse de Hurrem despre Nigar ca ar fi insarcinata, sultana moare sad

3 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Nigar va avea o relatie secreta cu Ibrahim. Ea ramane insarcinata si naste in episodul 66, dar Hatice, ca sa se razbune ii spune ca fetita ei a murit. In episodul 70 si Nigar afla ca fetita ei nu a murit si o recupereaza. Hatice se conformeaza cu ideea.
Ibrahim nu moare din acest motivwinking!

| Madyyk_Nicoletta_1933 a răspuns:

Paiii hatice afla si ea si o baga in temnita pe nigar, dar dupa hurrem o ajuta si o scoate si dupa il va omora pe ibrahim :3

| Rox_Pavel_1978 a răspuns:

Nu stiu sigur dar daca esti sigura ca asa se fa intampla cred ca Hatice va veni la palat suleyman il omoara pe ibrahim si pampam!