| AnOnIm20202020 a întrebat:

Buna,o prietena de amea m-a intrebat in ce episod se afla de copilul lui nigar, adica cand afla hatice. este vorba de serialul suleyman magnificul. funda

Răspuns Câştigător
| FanPoP a răspuns:

Hatice afla de copilul lui Nigar inaintea sau dupa moartea sultanei Mame aproape de finalul sezonului 2 (62), Hatice o va inchide pe Nigar intr-o camera dupa care da ordin sa fie ucisa, insa cel care trebuia sa ii fie calau este Rustem, care va deveni vizir dupa Ibrahim datorita sultanei Hurrem, pe care o ajuta mereu ..Hatice ii va zice lui Nigar ca copilul a murit la nastere iar Nigar isi va revedea fata in episodul 73-75 datorita lui Rustem happy

8 răspunsuri:
| anoniiimmm a răspuns:

Prin episodul 77 sau 78

| paulacarry a răspuns (pentru anoniiimmm):

Buna! Din cate stiu eu acest serial are doar 70 de episoade.

| AnOnIm20202020 explică (pentru anoniiimmm):

Nu.

| anonim5491 a răspuns (pentru anoniiimmm):

Serios. copilul lui nigar si tatal cine era?

| AnOnIm20202020 explică (pentru paulacarry):

Pe la ep 65 ea are deja copilul, adica la nascut

| anoniiimmm a răspuns (pentru paulacarry):

Nu e adevarat

| anoniiimmm a răspuns (pentru anonim5491):

Ibrahim!

| paulacarry a răspuns (pentru anoniiimmm):

Serios uitati-va pe site