| Geooox a întrebat:

Vreau un film de groaza! frate sa fac pipi pe mineelaughing! puteti sa ma ajutati? si totusi.sa nu stau sa caut subtritrarea un an! sa fie usor de gasitlove struck

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Mai scaryy e house of wax sau poti sa te uiti la mirror da sa te uiti inainte in oglinda ca dupa vreo saptamana nu mai potilaughing

7 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Misterul gemenilor
The messengers
House of wax
The last house on the left
Final destination(1, 2,3, 4)
Jennifer`s Body

Astea le-am vazut eu si mi s`au parut destul de infricosatoare.:-s

| Geooox explică (pentru վፀiፀፀ):

The messengers l-am vazut.si nu mi sa parut.cine stie cee.kiss. de restul nu stiu.dar care e mai...scaryy?happy

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru Geooox):

Mai scaryy e house of wax sau poti sa te uiti la mirror da sa te uiti inainte in oglinda ca dupa vreo saptamana nu mai potilaughing

| SHINeeTaemin a răspuns:

Death Bell 1

| Alexanddra a răspuns:

The texas chainsaw massacre the beggining
Silent hill
Mirrors
Seconds apart
Insidious
Paranormal activity 1, 2
Drag me to hell

| Ilincaaaa a răspuns:

Shutter zic ca ar fi cea mai buna idee! Nu am putut dormii o saptamana, o aveam in cap numai pe fata aceea din film! E un film grozav. Sunt o fanatica a filmelor horror:X mie mi-a placut si:The Grudge, The Ring(I-II)

| Geooox explică (pentru Ilincaaaa):

Shutter! l-am vazut! si eu ador filmele de groaza! The ring am vazut! SA VEDEM thE GRUDGEhappy MERSI!

| Morphine_1214 a răspuns:

Am un blog unde postez top-uri cu filme horror. Daca te intereseaza, acceseaza http://glasul-barfei.blogspot.com/