| Anonim13777 a întrebat:

Hei,vreau si eu filme cu femei violate sau batute, in afara de I Spit on Your Grave ca le stiu pe toate si ultima casa la stanga. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

▶Salut!
☆Savaged (Avenged) 2013
☆The Girl Next Door 2007 [bazat pe ceva real]
☆Speak (Tăcerea) 2004
☆Trust 2010
Primele două se aseamănă cel mai mult cu cele menționate de tine.
^.^ ✌

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Crash!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă sperie sadismul tău. Am răspuns doar pentru că mi se părea interesantă întrebarea și creepy. Tind să cred că e mai mult a doua.

| VelaJohnny a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e nimic, sper sa nu ii faca placere sa asiste si chiar sa se implice in realitate la astfel de lucruri, unii oameni gasesc placere si satisfactie in planset si suferinta celor din jur sad straight face. Cei care regizeaza astfel de filme si le scriu scenariile sunt chiar mai sadici decat cei se se uita la ele

| anonim_4396 a răspuns (pentru VelaJohnny):

Unele sunt ok dar depinde de nivelul lor. Oricum, unii nu ajung așa departe. Găsesc o plăcere mică, alții devin ce ai spus tu.