| Geea3231 a întrebat:

Heii! Am terminat acum o zi anime-ul Lovely Complex. As vrea sa stiu daca mai are vreun sezon sau ceva de genul pentru ca este minunat. Daca nu, stiti alte anime-uri asemanatoare cu acesta?
FUNDA! kiss

Răspuns Câştigător
| KittyCriss a răspuns:

Te poti uita la Toradora, este tot o peveste de dragoste putin mai ciudata iar daca in Lovely Complex fata e cea mai inalta din scoala iar baiatul este cel mai scund in Toradora este exact invers dar e super dragut. Alte anime-uri de dragoste dragute mai sunt Tonari no kaibutsu-kun, Kamisama Hajimemashita, Inu x Boku SS, Kaichow wa maid-sama si Brothers Conflict. Sper ca te-am putut ajuta happy

| Geea3231 explică (pentru KittyCriss):

In Tonari no kaibutsu-kun despre ce este vorba? puppy dog eyes

| KittyCriss a răspuns (pentru Geea3231):

Haru a fost suspendat o perioada de timp de la scoala deoarece a incercat sa rezolve o problema prin violenta, de fapt el incearca sa rezolve lucrurile asa mai tot timpul laughing. Din cauza aceasta a avut putini prieteni si este foarte fericit cand Shizuku vine sa ii aduca lectiile sau ceva de genul asta ajungand apoi sa se indragosteasca de ea. Shizuku este o fata serioasa, care invata foarte bine. Probabil din cauza faptului ca ea este atat de serioasa se spune despre ea ca are "inima rece" de aceea este si ea destul evitata. Chiar daca Haru este vazut ca un bataus este foarte simpatic cand ajungi sa il cunosti si are si note foarte bune. Pe parcursul episoadelor o sa mai apara si alte personaje interesante. Mie imi place mult acest anime si ti-l recomand cu drag. happy

| Geea3231 explică (pentru KittyCriss):

L-am vazut.Gata! A fost super.Iti multumesc mult! :*

| KittyCriss a răspuns (pentru Geea3231):

Pentru putin. :*

5 răspunsuri:
| naruhina a răspuns:

Ouran high school host club