| EmillyC a întrebat:

Heii! Imi puteti da niste anime-uri asemanatoare cu Highschool of the dead sau Lovely Complex? Funda. ^^.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Iti voi da cele mai frumoase anime-uri din cate stiu tongue:

07-Ghost (Actiune, drama, supranatural, mister)

Clannad & Clannad After Story (Actiune, drama, romantism, amuzant)

Shuffle! (Actiune, drama, romantism, amuzant: Este vorba de exact acelasi lucru ca si in Clannad big grin)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (FOARTE amuzant, pervers, romantism)

Death Note (Drama, mister, horror, suspans, si mai mult mister, si mult mai mult mister)

Highschool DxD & Highschool DxD New (Amuzant, FOARTE pervers, supranatural, actiune)

Kampfer (FOARTE FOARTE FOARTE pervers, supranatural, amuzant, mister, actiune)

Kara No Kyoukai (Drama, mister, horror, romantism, actiune, supranatural)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Actiune, amuzant, pervers, si mai amuzant)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (Amuzant, pervers, romantism)

Sword Art Online (Drama, romantism, amuzant)

They Are My Noble Masters (Amuzant, FOARTE pervers, drama)

YuruYuri & YuruYuri 2 (Amuzant, pervers)

Zetman (Drama, mister, supranatural, actiune, romantism)

Ao No Exorcist (Mister, supranatural, drama, actiune)

BTOOOM! (Supranatural, mister, pervers, actiune)

C3 - CubexCursedxCurious (Amuzant, supranatural)

Kiss X Sis (SUPER Pervers, amuzant)

Attack On Titan (Drama, horror, fantezie, supranatural)

Supernatural The Animation (Drama, miter, putin horror, supranatural)

Danganronpa (Amuzant, FOARTE FOARTE MULT mister, putin horror)

big grin Vizionare placuta! tongue

1 răspuns:
| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Toradora!

Kimi ni Todoke

Bokura ga Ita

Ouran Koukou Host Club

Special A

Tonari no Kaibutsu-kun
Kaichou wa Maid-sama!

Peach Girl

Kamisama Hajimemashita

Sukitte Ii na eu.

Myself; Yourself

Karin

High School DxD

Elfen Lied

Higurashi no Naku Koro ni

B Gata H Kei