| վፀiፀፀ a întrebat:

Heii! Ce film bun (drama, comedie, thriler, fiction sau SF) imi recomandati? Multumesc!
Fundoiii!

Răspuns Câştigător
| pati99 a răspuns:

Constantine sau Saw1-8
Constantine e thriller si putin fiction la fel si Saw

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce fire ai tu...noi nu stim nimic despre tine...dar totusi ti-as recomanda comediebig grin

| վፀiፀፀ explică (pentru anonim_4396):

Pai da eu am cerut un film gen drama sau comedie sau... nu ce gen sa imi recomandati

| flori_2353 a răspuns:

Pai eu nu stiu daca o sa iti placa dar ti-l dau.Se numeste (the vampire diaries)si nu stiu daca te-ai mai uitat la el.

| վፀiፀፀ explică (pentru flori_2353):

Da l-am vazut tot pana la sezonu 3 stii cand va aparea episodul 10 din sezonul3?

| flori_2353 a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Episodul 10 va aparea pe 6 ianuarie 2012

| flori_2353 a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Buna as vrea sa te intreb cum se castiga funde?