| վፀiፀፀ a întrebat:

Heii`! Vreau si eu sa vad un film in seara asta da nu stiu la ce film. Cine stie un film care chiar merita vazut? Da sa nu fie horror sau comedie. Mersiii`!

Fundoiii`!

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

Un film care merita vazut este Henry Poole. Este o drama superba! Sau ceva asemanator ar fi Bucket List sau 7 pounds. Dar daca vrei un film sfasietor uita-te la The Boy in Stripped Pijamas.

6 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

The Thime Machine! E un film superb, este gen drama! Este vorba despre un om care doreste sa se intoarca in timp acolo unde lucrurile erau minunate fara atat tehnologie.Este superba povestea, uite un link ca sa ask melodia http://youtu.be/WVJCXVx-J98! Mai poti incerca The Notebook (Jurnalul) o drama foarte buna si e imposibil sa nu bati din palma dupa ce l-ai vzt! Incearca-le, o sa iti placa!

| վፀiፀፀ explică (pentru KirigayaKirito):

Am vazut notebook foarte tare filmu`!

| KirigayaKirito a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

AA.oricum iti recomand in continuare The Time Machine, superb filmul! Mai poti incerca Eva, foarte tare drama, este mai greu de inteles dar o sa iti placa! Titanic 2 (1 sigur l-ai vazut) sau mai este Antonement! Un film care chiar merita vazut! Acum vizionare placuta!

| վፀiፀፀ explică:

Le-am vazut pe toate si breaking dawn part1happy

Răspuns utilizator avertizat
| TurboBoost a răspuns:

2 fast 2 furious
Fast Five
The mask
Transilmania
Crank 1 & 2
Jurnalul unei Nimphomanelaughing

Vezi si tu ce alegitongue