| Werquik a întrebat:

Heii :* Ce parere aveti despre urmatoarele filme horror (sunt filmele mele preferate)
The Grudge(1, 2 si 3); The Unborn; Sinister 2012; Silent Hill 2006 si Paranormal Activity (seria).
Vreau parerea voastra sincera despre filmele mele horror preferate +alete filme de genu.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Grudge (seria) si Paranormal Activity (seria) imi plac cel mai mult. Si silent hill merge, partea a doua mi-a placut mai mult. Restul nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The grudge o prostie, poate e din cauza faptului că nu-mi plac filmele japoneze.
Paranormal activity m-a plictisit de moarte big grin.
Sinister mi-a plăcut, să te uiţi şi la 2.
Silent hill, a fost chiar bun şi am jucat şi jocul, încearcă love struck.
The unborn avea ceva faze bune şi parcă era şi puţin psihologic, ăsta chiar mi-a plăcut mult, ţin minte că eram dezamăgită că are notă mică pe imdb.
Sau poate acum câţiva ani când l-am văzut nu ştiam eu să apreciez cum trebuie.
Încearcă
Dead Silence
The conjuring
The woman in black
Insidious
Case 39

| Werquik explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut pe toate pe care mi le-ai zis

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werquik):

El orfanato
Fragile
It follows
Mirrors
Oculus
The uninvited
The ward
The others
The babadook
Triangle
E greu să prinzi unul bun...

| Jessica007 a răspuns:

Le-am vazut pe toate, sunt intr-adevar horror.Dar din toate cel mai mult mi-a placut the unborn.