| AnnDra17 a întrebat:

Imi recomandati si mie un film frumos ( comedie, de dragoste. nu conteaza genul)? happy

Răspuns Câştigător
| ToffyNR1 a răspuns:

Up in smoke, Fat pizza, A haunted house(comedia, sa nu iei vreun film de groaza).

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-si-despre-adolescenti-5590/ eu le-am văzut pe cea mai mare majoritate şi sunt destul de faine toate. Îţi alegi tu după subiect şi eventual, titlu :)

| Mwha a răspuns:

Warm Bodies, incearca-l si n-o sa regreti :p

| Ralucutza15 a răspuns:

-Johnny English.Este un film de comedie si actiune in acelasi timp.
In rolul principal fiind Rowan Atkinson(Mr. Bean)
Tin sa mentionez ca Mr. Bean(personajul) nu are nici o legatura cu filmul.Adica,aici Rowan va juca alt rol, nu renumitul Mr. Bean happy

| HaKa93 a răspuns:

Dead john, the vow, disturbia, upside down...astea sunt mai de dragoste

| KateMiddleton a răspuns:

Pe aripile vantului.
P.S.Super

| OhGodWhy a răspuns:

''How high''

| ZeHelp a răspuns:

Cu siguranta seria Hangover iti va placea la nebunie!

| killllls a răspuns:

Ghost rider

| DarkJoice a răspuns:

"Ultraviolet" este super, atat de actiune cat si mai sensibil. Il vei adora. Sper ca te-am ajutat si iti va placea filmul!

| JustMeDiana a răspuns:

Jurnalul unui pusti.winking

| BiaIoana98 a răspuns:

COMEDIE
Grandma`s Boy. 50 first dates, You don't mess with the zohan, Grown ups, american virgin, Seria American Pie, Marea mahmureala, scary movie, The Big Lebowski, Team America: World Police, The 40 Year-Old Virgin, That`s my boy, Pitch perfect, Sex and the City, Oh Brother Where Art Thou, The Sweetest Thing, As Good as It Gets, Inception, Ted, Friends with Benefits, Paranorman
Monte Carlo, Iar tu?,Absolvent: viata incepe acum, Te vad(I see you), Fata de la cabana, Prietenie cu folos, Fara obligatii, Pacatoasa, Majoretele-lupta pana la capat, Virgina la 18 ani, Tabara de majorete, The Dictator, Ted, The Three Stooges, The Campaign, Borat, Sex Drive, Death At A Funeral(2007), Bad Teacher, Superbad, Step Brothers, How High, Project X, Mr.Deeds, Get Him To The GreekThe Dictator
Ted, The Campaign, The Three Stooges, Borat, The Hangover, Superbad, Get Him To The Greek, Grown Ups, Road Trip, Accepted, Step Brothers, Sex Drive, Project X, Seven Psychopaths, Death At a Funeral(2007), That's My Boy, 21 & Over, Mr.Deeds
DE DRAGOSTE:
A walk to remember, Dear John, LOL, The Tourist, Closer, Letters To Juliet
mai vrei, imi scrii (≧◡≦)

| SunShineyKidu a răspuns:

Upside down. Vizionare placuta :*

| MelisaMel a răspuns:

Ted, Razboiul Mireselor, That's my boy, Le Petit Nicolas :*

| smara112 a răspuns:

Pustiul (comedie) e foarte fain, merita sa-l vezi.