| Adry05 a întrebat:

Recomandati-mi un film frumos, usor, relaxant. Ceva comedie, dragoste, dar sa se termine frumos si sa nu fie cu tenta sexuala.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| UnOmModest a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand cateva filme fromoase, sunt sigur ca iti vor intra in suflet:
-Pertsuit of happynes(In cautarea fericirii, un film care iti arata viata asa cum este ea)
-Over The Top(un film care te asigur ca iti va intra in suflet poftim si link-ul: http://magazinweb.net/......ilmul.html )
-Inchisoarea ingerilor
-Lantul amintirilor(il poti vedea de un infinit de ori si nu te saturi)
-Braveheart(emotionant)
-Lionheart
-Lone Wolf Mcqaude
-Best of the best(un film care este la fel de bun ca si titlul sau)
-The champ(Campionul cel din 1979, foarte frumos)
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!
Succes!

14 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Office Space.

"Corporate accounts payable, Nina speaking. JUST a moment"

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu mă uit la filme Horror, Action şi Thriller dar cred că un film potrivit pentru tine ar fi "Titanic", "Lanţul amintirilor" sau "O floare şi doi grădinari".

Vizionare plăcută!

| Adry05 explică (pentru Hydrangeaceae):

Nu vreau ceva cu dragoste adevarata sau asa ceva, doar ca voiam sa fac o baie mai lunga si voiam un film usor sa ma relaxeze cat am de gand sa petrec in baie. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Lantul amintirilor

| faramatania a răspuns:

Pitch Perfect
Rock Of Ages
Monte Carlo
27 Dresses
Date Movie
13 Going On 30
Confessions Of A Shopaholic
This Means War
The Proposal
Love Actually

| Athée a răspuns:

What dreams may come

| PerfectLife a răspuns:

Buna! The Pacifier, Diary of a Wimpy Kid, Life of Pie(putin dramatic),

| UnOmModest a răspuns:

Hei iti multumesc pentru ca m-ai ascultat.
O zi buna!

| Adry05 explică (pentru UnOmModest):

Cu placere, dar a fost cea mai lunga lista si am apreciat si faptul ca mi-ai oferit o mica lamurire la unele dintre ele. A fost cel mai complex raspuns, merita funda! happy

| UnOmModest a răspuns (pentru Adry05):

Ne este vorba de lista, este vorba de povestea filmului in sine.

| Zeppa03 a răspuns:

You Don't Mess with the Zohan
Grown Ups
Spanglish

| Otils a răspuns:

Bridesmaids happy e dragut sau Jack and Jill e o comedie simpatica. Vizionare placuta!

| Mully a răspuns:

Daca ai fi dispusa sa incerci un film putin de groaza dar cu finalul ca "cei rai" erau de fapt buni, iti recomand Numere fatale.
P.S. Sa te uiti pana la sfarsit.

| Adry05 explică (pentru Mully):

Am zis deja ca vreau ceva usor, aici nu intra filme de groaza. Oricum, multumesc de sugestie pentru viitor.