| Bestxl a întrebat:

Heii TPU... As vrea sa va rog cevaa,as vrea niste titluri de filme,dar un film ceva gen despre doua prietene(cele mai bune) si mai nebune,ceva cam asa. Dau funda, multumesc.:*

5 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

-Bride Wars
-High School Musical

| Aurashyk a răspuns:

Besq friend, nebunele perfecte, prietenie, 2 fara 1 nu este nimic, viata celor 2 surprize. happy funda?

| Bestxl explică (pentru Aurashyk):

Majoritatea nici nu sunt bune, nu gasesc nimic.raised eyebrows

| camelia90 a răspuns:

Jenifers body,thirteen,mean girls,pretty litlle liars,a ciderella story,monte carlo,raise your voice,wild child,so undercover,new york minute, bring it on, lol, american pie, step up sper sa-ti placawinking

| Bestxl explică (pentru camelia90):

Le stiu pe toate.8-)