| l1feincolor a întrebat:

Heii TPU, ce seriale gen Gossip Girl, Pretty Little Liars sau 90210 mai cunoasteti? Multumesc! ♥

Răspuns Câştigător
| Oana04 a răspuns:

The lying game, Teen wolf, The Carrie Diaries, The Vampire Diaries, Desperate Housewives.

5 răspunsuri:
| l1feincolor explică:

Va multumesc mult pentru exemplele voastre. Am observat ca majoritatea mi-ati propus sa urmaresc The Vampire Diaries si cred ca asa am sa fac. Pup

| ColorBubbles a răspuns:

Un serial de genul asta e The Carrie Diaries, dar are doar 2 sezoane si al doilea nici nu are subtitrare.E dragut. Dar ai putea sa incerci alt gen cum ar fi The Vampire Diaries si The Originals! Sunt niste seriale superbe! De 100 de ori mai frumoase decat cele enumerate de tine. Bafta!

| faramatania a răspuns:

Ravenswood,The O.C.,The Carrie Diaries,Hellcats, Jane By Design, Love Child, Awkward, Finding Carter

| AdrianaBacescu a răspuns:

The Vampire Diaries.

| AncaaaHope a răspuns:

The vampire diaries is the best, crede-ma merita vazut.